Sluitingstoernooi van de Zeeuwse Grand Prix (jeugd) 2017

 • Home
 • Nieuws
 • Sluitingstoernooi van de Zeeuwse Grand Prix (jeugd) 2017

Ook dit jaar is er door de jeugdleden van onze vereniging deelgenomen aan de Toernooien van de Zeeuwse Grand PriX

Dit zijn 4 toernooien voor de Jeugdspelers van alle Zeeuwse verenigingen om ook bij hen het meedoen aan wedstrijden te promoten.    Bij elk toernooi verzamelen de deelnemers punten, zij krijgen 5 aanwezigheidspunten, maar ook 2 punten per gewonnen wedstrijd.

Op elk toernooi wordt er om de dagprijzen gestreden in het enkel- en dubbelspel in vooraf vastgestelde leeftijdscategorien. (6 klasses bij zowel de meisjes als de jongens). Op het laatste toernooi in deze cyclus, wat dit jaar dus in Hulst werd georganiseerd op zaterdag 13 mei, worden ook de overall winnaars per klasse in het enkelspel, berekend en bekend gemaakt. Deze Overall winnaars mogen zich dus kampioen van Zeeland noemen in hun leeftijdscategorie. 

De wedstrijden begonnen afgelopen zaterdag om 09:30 uur. Er moesten 89 enkelpartijen en 32 dubbelpartijen worden gespeeld. Er waren veel spannende wedstrijden en iedereen deed uitzonderlijk zijn best.

Er waren 14 deelnemers van onze vereniging. Dit waren Niki, Sarah, Loucka, Demi, Lienke en Fabienne bij de meisjes en Dinand, Karsten, Jael, Dorian,Olaf, Jules, Koen en Lucas bij de jongens. Hierbij dient dan nog te worden opgemerkt dat Fabienne meespeelde bij de Jongens in de hoogste jeugdklasse (1).

In totaal waren er 47 zeeuwse jeugdbadmintonners op het toernooi aanwezig.

na een hele dag strijd werd op 16:45 uur aangevangen met de prijsuitreiking.

 • Meisjes J5  A; 1ste Merel Meeusen, 2de Mandy Heltzel, 3de Philip Abels en 4de Niki de Vijlder
 • Meisjes J5  B; 1ste Julie Koster, 2de Lotte Dieleman, 3de Sarah Mortier en 4de Sven Hamelinck
 • Meisjes J4  A; 1ste Loucka Kootstra, 2de Floortje Vlug, 3de Kirsten Dieleman en 4de Kirsten de Vries
 • Meisjes J4  B; 1ste Luna Diepstraten, 2de Harley Haasters, 3de Sterre Bich, 4de Dorian van Waes en 5de Rani Holtijzer
 • Meisjes J3 A; 1ste Demi de Rijcke, 2de Femke Hoogstrate, Ilse Cové, 4de Briony de Bree en 5de Tiffany Eerkes
 • Meisjes J3 B; 1ste Sanne Aarts, 2de Anne Dieleman, 3de Eline Aarts en 4de Yvette Sweere
 • Meisjes J1; 1ste Davina Roelse; 2de Lisa Dieleman, 3de Valerie van Waarde, 4de Cèlestine van Hoeve, 5de Emma Schoones  en  6de Lienke de Poorter 
 • Jongens J3 A; 1ste Jael Carrilho, 2de Cas Bliek, 3de Jurgen Oosthoek en 4de Jules de Witte
 • Jongens J3 B, 1ste Daan Verhoosel, 2de Dinand Willaert,3de Karsten Hollestelle en 4de Olaf Mortier
 • Jongens J1,1ste Fabienne de Vijlder, 2de Lucas Mortier, 3de Niels Klijnstra, 4de Rob Idink, 5de Lucas Bax en 6de Koen Willaert

 

Voor het dubbelspel werden ook een aantal poules gemaakt waar zowel meisjes- of jongens dubbels maar ook gemengde dubbels in werden opgesteld die vervolgens met elkaar de strjd aangingen. Hier gingen de 1ste prijzen naar:

 • Categorie 5: 1ste Julie Koster & Mandy Heltzel, 2de Merel Meeuwsen & Lotte Dieleman en 3de Sarah Mortier & Niki de Vijlder
 • Categorie 4: 1ste Femke Hoogstrate & Luna Diepstrate, 2de Rani Holtijzer & Kirsten de Vries en 3de Kirsten Dieleman en Philip Abels
 • Categorie 3:1ste Eline Eekhout & Ilse Cové, 2de Tiffany Eerkes & Anne Dieleman, 3de Briony de Bree & Sterre Bish,  4de Floortje Vlug & Dorian van  Waes
 • Categorie 2: 1ste Lucas Bax & Niels Klijnstra, 2de Sanne Aarts & Valerie van Waarde, 3de Davina Roelse & Emma Schoones, 4de Demi de Rijcke & Koen Willaert
 • Categorie 1: 1ste Fabienne de Vijlder & Lucas Mortier, 2de Lisa Dieleman & Cèlestine van Hoeve, 3de Lienkje de Poorter & Rob Idink
 • Categorie Jongens 3: 1ste Jael Carrilho & Dinand Willaert, 2de Loucka Kootstra & Kartsen Hollestelle, 3de Jurgen Oosthoek & Harley Haasters, 4de Cas Bliek & Sven Hamelinck en 5de Jules de Witte en Olaf Mortier

 

Aan het einde van deze dag kon dus ook het eindklassement van de deelname aan het enkelspel van deze 4 toernooien bekend worden gemaakt en mogen  de volgende speelsters en spellers zich Kampioen of 2de in hun leeftijdscategorie van  Badmintonnend Zeeland noemen:

Categorie Meisjes:

 • J5:  1ste  Merel Meeusen, 2de Kirsten de Vries (beiden van B.C. Terneuzen)
 • J4:  1ste  Floortje Vlug, 2de Sterre Bish (beiden van B.V. Sinar ’75)
 • J3:  1ste Femke Hoogstrate (SVNB) , 2de Anne Dielaman (B.C. Terneuzen)
 • J2:  1ste Davina Roelse (B.C. de Astroïden), 2de Eline Eekhout (B.C. Terneuzen)
 • J1:  1ste Fabienne de Vijlder (B.C. den Ossaert), 2de Lisa Dieleman (B.C. Terneuzen)

 

Categorie Jongens:

 • J4:  1ste Jael Carrilho, 2de Dinand Willaert ( beiden B.C. den Ossaert)
 • J3:  1ste Niels Klijnstra, 2de Lucas Bax ( beiden VSV Marathon)
 • J2:  1ste Jaimy Eerkes (B.C. Terneuzen), 2de Olaf Mortier (B.C.. den Ossaert)
 • J1:  1ste Lucas Mortier ( B.C.. den Ossaert), 2de Rob Idink (B.C. Terneuzen)

 

Het was weer een zeer geslaagde sportieve dag, met bijzondere prestaties om trots op te zijn, vanaf deze plaats wil ik graag alle winnaars van harte feliciteren met het door hen behaalde resultaat. Ook wilde ik al de vrijwilligers bedanken voor hun inzet, omdat hierdoor dit evenement weer Ossaert waardig is geworden, dus bedankt, Miriam, Erik, Mariet, Patrick, Ellen, Freddy, Jordy, Eddy, Eugenie, Peter, Claudia & Colin, Mirella en Ine.

                                                                                                                                 Jeroen Berben