Nieuwsbrief juni 2017

Beste lezer,

Hier is dan de 1ste nieuwsbrief via onze nieuwe website. Wij als bestuur zijn er SUPERBLIJ mee. We hebben Björn de Mul, die deze mooie en professionele website voor onze vereniging heeft gemaakt,op het Familietoernooi op zaterdag 20 mei, in het zonnetje gezet. Björn kreeg namens het bestuur en u allen een gratis lidmaatschap aangeboden voor het komende seizoen.  

Afgelopen maandag was er dan alweer de laatste bestuursvergadering van dit seizoen van B.C. den Ossaert. We hebben ons bezig gehouden met de afsluiting van weer een fantastisch verenigings seizoen. Een seizoen waarin weer veel van onze leden deelgenomen hebben aan evenementen, zowel binnen als buiten onze eigen vereniging en waarin er veel persoonlijke maar ook team successen werden behaald door onze jeugd- en seniorenleden. We mogen allemaal weer trots op onszelf zijn. Ook werd tijdens deze vergadering natuurlijk al vooruit gekeken naar het komende seizoen.

Dit 43ste seizoen werd weer fantastisch afgesloten met het altijd gezellige familietoernooi waar u elders op onze website over kunt lezen. Ook de foto's zijn inmiddels door iedereen op deze site te bekijken. Met dit toernooi werd er weer een leuk maar ook succesvol badmintonseizoen voor onze jeugd afgesloten.

Bij de senioren spelen we in juni nog door en dan is het seizoen 2016-2017 ook voor hen afgelopen.

Wij hebben afgelopen maandag het seizoen 2017-2018 dus alvast (een beetje) gepland, volledigheidshalve is deze planning dan ook hieronder toegevoegd, zodat u ook alvast rekening kunt houden met de evenementen in het seizoen 2017-2018. 

Planning seizoen 2017-2018 van B.C. den Ossaert

 • Vrijdag 01-09-2017     Aanvang seizoen jeugd
 • Maandag 04-09-2017     Jeugdvergadering (Mirella)
 • Woensdag 06-09-2017     Aanvang seizoen senioren
 • Maandag 11-09-2017     Bestuursvergadering (Patrick)
 • Maandag 06-11-2017     Bestuursvergadering (Eddy)
 • Woensdag 29-11-2017     ALGEMENE LEDENVERGADERING
 • Woensdag 03-01-2018     NIEUWJAARSTOERNOOI  (senioren)
 • Maandag 08-01-2018     Bestuursvergadering (Miriam)
 • Woensdag 10-01-2018     Aanvang voorronden Enkelspel (senioren)
 • Zaterdag 24-02-2018     Jaarlijkse Bestuursavond (Bestuur)
 • Maandag 05-03-2018     Bestuursvergadering (Jeroen)
 • Woensdag 28-03-2018     PAASTOERNOOI (senioren)
 • Zondag 08-04-2018     CLUBKAMPIOENSCHAPPEN (jeugd en senioren)
 • Zaterdag 14-04-2018     Zeeuws Grand Prix toernooi in Hulst (jeugd)
 • Zaterdag 26-05-2018     FAMILIETOERNOOI (jeugd en senioren)
 • Maandag 04-06-2018     Bestuursvergadering (Freddy)
 • Zaterdag 09-06-2018     Competitie- en Ledenavond (senioren)

Geen badminton in het seizoen 2017-2018:

Jeugd: 27 oktober 2017, 29 december 2017, 05 januari 2018, 16 februari 2018, 27 april 2018, 04 mei 2018, 11 mei 2018

Senioren: 29 november 2017 (jaarlijkse tennistoernooi in onze hal en dus ALV), 27 december 2017

Competitie:  Ook het komende seizoen wordt er door onze vereniging natuurlijk weer deelgenomen aan de competitie. Bij de jeugd en bij de senioren spelen we met 1 team van B.C.den Ossaert. Ook zijn we het komende seizoen op de woensdagavonden de thuishaven van het 1ste team van B.V. Sjuttul uit Oostburg, in dit team spelen Mirella, Elise, Piet en Erik. Zoals velen van jullie weten spelen zij in de 2de klasse en met veren shuttles. We hopen op een mooi competitieseizoen voor alle teams en wensen ze allemaal veel succes.

SponsorKliks:  Graag zouden we alle leden nogmaals op het bestellen van goederen en diensten via Sponsorkliks willen wijzen. Je kunt via de website makkelijk inloggen en je bestellingen doen bij veel winkels maar ook bij reisbureaus bijvoorbeeld. Je vereniging krijgt als je een bestelling gedaan hebt, en deze natuurlijk ook betaald hebt,  een percentage of een vast bedrag van je bestelling. Je helpt je eigen vereniging dus met sparen. Alle financiële steun is nog steeds van harte welkom, dus help mee uw vereniging financieel gezond te houden.  https://www.sponsorkliks.com/products/index.php?

Toestemming voor gebruik van fotomateriaal:  Met de komst van de nieuwe website willen we B.C. den Ossaert toegankelijker maken op het internet. Om onze gezellige, maar zeker ook sportieve vereniging te promoten zijn we van plan om meer zaken ook toegankelijk te maken voor bezoekers van onze website. Ook fotomateriaal hoort bij deze promotie en zouden we meer online willen gaan zetten.

U zult binnenkort nog een mail krijgen mbt dit onderwerp,. Indien u wenst dat u, of uw kind(eren) NIET op het door ons gepubliceerde fotomateriaal kom(t)(en) te staan, dient u die mail te beantwoorden en dit daarin aan te geven.

Dit waren de belangrijkste zaken die we, als bestuur, aan het einde van dit 43ste seizoen met u wilden delen.

 

We wensen iedereen een hele mooie zomer toe met een fijne, spetterende, en vooral rustgevende vakantie en hopen u allen weer te zien in het 44ste seizoen van B.C. den Ossaert.

 

Namens het bestuur van B.C. den Ossaert

Jeroen Berben