Corona update 24-05-2021

Hulst, 22 mei 2021,

Beste leden van BC den Ossaert,

Zoals we vorige week allemaal gehoord hebben zijn binnensporten onder voorwaarden weertoegestaan.

Tijdens de bestuursvergadering van dinsdag 18 mei heeft het bestuur dan ook besloten om het seizoen 2020-2021 toch nog een vervolg te geven. Onze jeugdleden konden vrijdag 21 meiweer “de wei in” en zij spelen ook nog op vrijdag 28 mei. Voor onze seniorleden gaat de zaal woensdag 26 mei weer open.

Er kan gespeeld worden van 20:00 uur tot 22:00 uur op 8 velden.Tevens hebben we besloten om onze leden ook in de maanden juni, juli en augustus de mogelijkheid te bieden om te badmintonnen. Ook jeugdleden zijn in juni, juli en augustus welkom. Als gevolg van Covid-19 hebben we nog steeds te maken met extra regels die gelden. We gaan er vanuit dat iedereen ondertussen de belangrijkste regels wel kent, maar, wellicht ten overvloede enbetter safe than sorry.

  • Heb je klachten, BLIJF THUIS, ook bij de geringste twijfel.
  • Bij binnenkomst en bij het verlaten van de sporthal wordt een mondkapje gedragen.
  • Hou je aan de hygiëne maatregelen, zoals handen desinfecteren.
  • Bij binnenkomst van de sporthal naam invullen op registratieformulier.
  • Hou je aan de ANDERHALVE METER maatregel!
  • Volg de (eventueel) aangegeven looproutes.
  • Alleen enkelspel is toegestaan.
  • Er kan geen gebruik gemaakt worden van de kleedkamers en de douches.
  • Volg aanwijzingen van de aanwezige bestuursleden op.

 

Begin zeker de eerste weken “rustig” (voor zover mogelijk) en voorkom zo blessures.

We beginnen deze eerste keer zonder voorinschrijving. Mocht tijdens de eerste speelavond blijkendat het toch te druk is/wordt dan zullen we weer gaan werken met het systeem van inschrijving zoalswe dat eind vorig jaar hanteerden.Rest ons jullie veel spelplezier te wensen de komende maanden.

Namens BC den Ossaert

Eddy van der Veeken